Kasumi TOP 2019 · Mootorsõidukite remont ja hooldus
1255 ettevõtet 2019. aasta aruannete põhjal · Allikas: majandusaasta aruanded
- −37 830 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1802Introx OÜ−38 103 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1803Colormania OÜ−40 891 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- −41 006 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1805OÜ ALPTOM−44 343 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1806MR AUTO OÜ−46 823 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1807NNB Union OÜ−47 407 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- −48 071 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- −48 728 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1810Revada Remont OÜ−49 257 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- −58 648 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1812Klaasikeskus OÜ−68 227 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- −69 160 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- −69 827 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1815Carfox OÜ−70 493 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- −87 934 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1817Tireman OÜ−129 961 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1818OÜ ALERT AUTO−152 218 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1819OSAÜHING FORSS−179 653 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1820UpSteam Eesti OÜ−193 354 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 1801 | Veoautokeskuse OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | −37 830 € |
| 1802 | Introx OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | −38 103 € |
| 1803 | Colormania OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | −40 891 € |
| 1804 | Osaühing Stuarts Group Mootorsõidukite remont ja hooldus | −41 006 € |
| 1805 | OÜ ALPTOM Mootorsõidukite remont ja hooldus | −44 343 € |
| 1806 | MR AUTO OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | −46 823 € |
| 1807 | NNB Union OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | −47 407 € |
| 1808 | SMARTSERVICE Tallinn OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | −48 071 € |
| 1809 | Ammeco Auto Osaühing Mootorsõidukite remont ja hooldus | −48 728 € |
| 1810 | Revada Remont OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | −49 257 € |
| 1811 | Mobile Autoteenindus OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | −58 648 € |
| 1812 | Klaasikeskus OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | −68 227 € |
| 1813 | AUTOSTILS TEHNIKA OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | −69 160 € |
| 1814 | Osaühing Ilbos-auto Grupp Mootorsõidukite remont ja hooldus | −69 827 € |
| 1815 | Carfox OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | −70 493 € |
| 1816 | Osaühing KFL SERVICE Mootorsõidukite remont ja hooldus | −87 934 € |
| 1817 | Tireman OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | −129 961 € |
| 1818 | OÜ ALERT AUTO Mootorsõidukite remont ja hooldus | −152 218 € |
| 1819 | OSAÜHING FORSS Mootorsõidukite remont ja hooldus | −179 653 € |
| 1820 | UpSteam Eesti OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | −193 354 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 15.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.