Ettevõtted tegevusala järgi · Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus
Kasumi TOP 2019 · Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus
50 ettevõtet 2019. aasta aruannete põhjal · Allikas: majandusaasta aruanded
- 101Leifuuria OÜ−3 095 €Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus
- −3 528 €Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus
- 103Punto OÜ−8 162 €Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus
- −10 867 €Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus
- 105osaühing MBC−20 033 €Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus
- 106OÜ lomi−30 216 €Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus
- −46 032 €Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 101 | Leifuuria OÜ Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus | −3 095 € |
| 102 | Alen Kontsert OÜ Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus | −3 528 € |
| 103 | Punto OÜ Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus | −8 162 € |
| 104 | Osaühing Propeller Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus | −10 867 € |
| 105 | osaühing MBC Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus | −20 033 € |
| 106 | OÜ lomi Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus | −30 216 € |
| 107 | Okubushoyo Dibombari OÜ Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus | −46 032 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.