Kasumi TOP 2019 · Võru maakond
1629 ettevõtet 2019. aasta aruannete põhjal · Allikas: majandusaasta aruanded
- −170 664 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2502Malkati osaühing−192 555 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 2503Escobar Plus OÜ−195 088 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- −230 432 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 2505A1M OÜ−421 461 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- −709 663 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2507Werroform OÜ−1 033 327 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Aruandeaasta kasum | |
|---|---|---|
| 2501 | Osaühing ARQUETTE GROUP Metsamajandust abistavad tegevused | −170 664 € |
| 2502 | Malkati osaühing Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | −192 555 € |
| 2503 | Escobar Plus OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | −195 088 € |
| 2504 | aktsiaselts Lapi MT Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | −230 432 € |
| 2505 | A1M OÜ Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | −421 461 € |
| 2506 | OSAÜHING Lindhaus Holding Metsamajandust abistavad tegevused | −709 663 € |
| 2507 | Werroform OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | −1 033 327 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Maakonna kaupa
Andmed seisuga 15.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.