Müügitulu TOP 2025 · Sõitjate asulasisene ja linnalähitransport
2025. aasta majandusaasta aruannete põhjal · Allikas: äriregister
2025. aasta aruannetest on esitatud 92%. Suuremad ettevõtted esitavad hiljem: 178 ettevõtet, mille eelmise aasta müügitulu ületas 10 mln €, ei ole veel 2025. aasta aruannet esitanud.
- 187 442 €Sõitjate liinivedu maanteel
- 33 302 €Sõitjate liinivedu maanteel
- 23 554 €Sõitjate liinivedu maanteel
- 23 406 €Sõitjate liinivedu maanteel
- 22 736 €Sõitjate liinivedu maanteel
- 15 835 €Sõitjate liinivedu maanteel
- 13 765 €Sõitjate liinivedu maanteel
- 11 646 €Sõitjate liinivedu maanteel
- 10 059 €Sõitjate liinivedu maanteel
- 9 696 €Sõitjate liinivedu maanteel
- 9 460 €Sõitjate liinivedu maanteel
- 9 222 €Sõitjate liinivedu maanteel
- 3 004 €Sõitjate liinivedu maanteel
- 800 €Sõitjate liinivedu maanteel
| # | Müügitulu | |
|---|---|---|
| 1 | Osaühing REVALIALINK Sõitjate liinivedu maanteel | 187 442 € |
| 2 | Al.J.S. OÜ Sõitjate liinivedu maanteel | 33 302 € |
| 3 | osaühing Varling Sõitjate liinivedu maanteel | 23 554 € |
| 4 | Creatif SK OÜ Sõitjate liinivedu maanteel | 23 406 € |
| 5 | EdNiRi OÜ Sõitjate liinivedu maanteel | 22 736 € |
| 6 | Levelmax OÜ Sõitjate liinivedu maanteel | 15 835 € |
| 7 | DS Takso OÜ Sõitjate liinivedu maanteel | 13 765 € |
| 8 | Tropax OÜ Sõitjate liinivedu maanteel | 11 646 € |
| 9 | Jaali Kinnisvara OÜ Sõitjate liinivedu maanteel | 10 059 € |
| 10 | Tarantass OÜ Sõitjate liinivedu maanteel | 9 696 € |
| 11 | Osaühing Rannu Rukkilill E.S.T. Sõitjate liinivedu maanteel | 9 460 € |
| 12 | Lindmet OÜ Sõitjate liinivedu maanteel | 9 222 € |
| 13 | OÜ MUDELIKODA Sõitjate liinivedu maanteel | 3 004 € |
| 14 | Art Cam OÜ Sõitjate liinivedu maanteel | 800 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.