Müügitulu TOP 2025 · Seakasvatus
2025. aasta majandusaasta aruannete põhjal · Allikas: äriregister
2025. aasta aruannetest on esitatud 92%. Suuremad ettevõtted esitavad hiljem: 178 ettevõtet, mille eelmise aasta müügitulu ületas 10 mln €, ei ole veel 2025. aasta aruannet esitanud.
- 9 728 072 €Seakasvatus
- 4 960 812 €Seakasvatus
- 4 150 277 €Seakasvatus
- 3 399 882 €Seakasvatus
- 2 669 312 €Seakasvatus
- 2 089 360 €Seakasvatus
- 1 987 706 €Seakasvatus
- 1 692 991 €Seakasvatus
- 1 453 674 €Seakasvatus
- 1 306 553 €Seakasvatus
- 1 237 586 €Seakasvatus
- 1 204 252 €Seakasvatus
- 923 148 €Seakasvatus
- 791 285 €Seakasvatus
- 528 374 €Seakasvatus
- 508 099 €Seakasvatus
- 354 589 €Seakasvatus
- 291 072 €Seakasvatus
- 273 204 €Seakasvatus
- 271 711 €Seakasvatus
- 270 622 €Seakasvatus
- 212 141 €Seakasvatus
- 177 672 €Seakasvatus
- 131 561 €Seakasvatus
- 41 130 €Seakasvatus
| # | Müügitulu | |
|---|---|---|
| 1 | Atria Farmid OÜ Seakasvatus | 9 728 072 € |
| 2 | Saimre Seakasvatuse Osaühing Seakasvatus | 4 960 812 € |
| 3 | Osaühing Hinnu Seafarm Seakasvatus | 4 150 277 € |
| 4 | Osaühing Lõpe Agro Seakasvatus | 3 399 882 € |
| 5 | Osaühing Vinimex Seakasvatus | 2 669 312 € |
| 6 | OÜ Linnamäe Peekon Seakasvatus | 2 089 360 € |
| 7 | Osaühing Kõpsta Seafarm Seakasvatus | 1 987 706 € |
| 8 | Viru Peekon OÜ Seakasvatus | 1 692 991 € |
| 9 | Osaühing Kriidisoo Seakasvatus | 1 453 674 € |
| 10 | OÜ TRIIGI SEAKASVATUS Seakasvatus | 1 306 553 € |
| 11 | OÜ VAJANGU PEEKON Seakasvatus | 1 237 586 € |
| 12 | Osaühing Oleg Grossi talu Seakasvatus | 1 204 252 € |
| 13 | osaühing Oss Seakasvatus | 923 148 € |
| 14 | Osaühing KAUBI FARMID Seakasvatus | 791 285 € |
| 15 | Paistu Farmer OÜ Seakasvatus | 528 374 € |
| 16 | Eesti Tõusigade Aretusühistu Seakasvatus | 508 099 € |
| 17 | Osaühing Nurkse Seafarm Seakasvatus | 354 589 € |
| 18 | Osaühing Tungaltera Seakasvatus | 291 072 € |
| 19 | Paju Sigala OÜ Seakasvatus | 273 204 € |
| 20 | Sääsepaju OÜ Seakasvatus | 271 711 € |
| 21 | Osaühing Raikküla Seakasvatus Seakasvatus | 270 622 € |
| 22 | Osaühing Hanval Grupp Seakasvatus | 212 141 € |
| 23 | OÜ Famulor Seakasvatus | 177 672 € |
| 24 | Osaühing Saaremaa Seakasvatused Seakasvatus | 131 561 € |
| 25 | Osaühing Kirro Seakasvatus | 41 130 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.