Müügitulu TOP 2025 · Hambaravi
438 ettevõtet 2025. aasta aruannete põhjal · Allikas: majandusaasta aruanded
2025. aasta aruannetest on esitatud 92%. Suuremad ettevõtted esitavad hiljem: 178 ettevõtet, mille eelmise aasta müügitulu ületas 10 mln €, ei ole veel 2025. aasta aruannet esitanud.
- 26 462 €Hambaravi
- 26 152 €Hambaravi
- 25 447 €Hambaravi
- 24 438 €Hambaravi
- 405Krisloog OÜ23 800 €Hambaravi
- 406RADIX OÜ21 915 €Hambaravi
- 21 814 €Hambaravi
- 21 215 €Hambaravi
- 20 811 €Hambaravi
- 20 142 €Hambaravi
- 19 219 €Hambaravi
- 412IluDent OÜ18 208 €Hambaravi
- 17 523 €Hambaravi
- 17 350 €Hambaravi
- 17 198 €Hambaravi
- 16 221 €Hambaravi
- 15 600 €Hambaravi
- 418Dentipol OÜ15 489 €Hambaravi
- 419Ultradent OÜ13 843 €Hambaravi
- 11 461 €Hambaravi
- 10 943 €Hambaravi
- 10 928 €Hambaravi
- 9 208 €Hambaravi
- 424Smilemill OÜ8 000 €Hambaravi
- 7 874 €Hambaravi
- 7 600 €Hambaravi
- 427Hambadent OÜ6 575 €Hambaravi
- 5 724 €Hambaravi
- 5 554 €Hambaravi
- 5 325 €Hambaravi
- 4 945 €Hambaravi
- 4 258 €Hambaravi
- 3 645 €Hambaravi
- 3 565 €Hambaravi
- 2 221 €Hambaravi
- 1 611 €Hambaravi
- 437SAO OÜ1 000 €Hambaravi
- 438OÜ MISTRID850 €Hambaravi
| # | Müügitulu | |
|---|---|---|
| 401 | EU Tartes Grupp OÜ Hambaravi | 26 462 € |
| 402 | Osaühing Tea Toomi Hambaravi Hambaravi | 26 152 € |
| 403 | Katrin Lilleorg Hambaravi OÜ Hambaravi | 25 447 € |
| 404 | osaühing Vastseliina Hambaravi Hambaravi | 24 438 € |
| 405 | Krisloog OÜ Hambaravi | 23 800 € |
| 406 | RADIX OÜ Hambaravi | 21 915 € |
| 407 | Reeni Kristjansen Hambaravi OÜ Hambaravi | 21 814 € |
| 408 | Osaühing Ove Teemant Hambaravi Hambaravi | 21 215 € |
| 409 | Maimu Opmann Hambaravi OÜ Hambaravi | 20 811 € |
| 410 | Flying Dentist OÜ Hambaravi | 20 142 € |
| 411 | Stomeks Hambaravi OÜ Hambaravi | 19 219 € |
| 412 | IluDent OÜ Hambaravi | 18 208 € |
| 413 | Maria Lukjanova Hambaravi OÜ Hambaravi | 17 523 € |
| 414 | Hambaarst Ljubov Koštšejeva OÜ Hambaravi | 17 350 € |
| 415 | N.L. Dentist OÜ Hambaravi | 17 198 € |
| 416 | NATTI Hambaravi OÜ Hambaravi | 16 221 € |
| 417 | DR. NOORMETSA HAMBARAVI OÜ Hambaravi | 15 600 € |
| 418 | Dentipol OÜ Hambaravi | 15 489 € |
| 419 | Ultradent OÜ Hambaravi | 13 843 € |
| 420 | Osaühing Salumaa Hambaravi Hambaravi | 11 461 € |
| 421 | DentProject OÜ Hambaravi | 10 943 € |
| 422 | Osaühing Maire Kruusamägi Hambaravi Hambaravi | 10 928 € |
| 423 | osaühing V.J. Hambaravi Hambaravi | 9 208 € |
| 424 | Smilemill OÜ Hambaravi | 8 000 € |
| 425 | Osaühing Novettor Hambaravi | 7 874 € |
| 426 | OÜ Õie Hambaravi Hambaravi | 7 600 € |
| 427 | Hambadent OÜ Hambaravi | 6 575 € |
| 428 | Anastassia Ortho OÜ Hambaravi | 5 724 € |
| 429 | osaühing Sinmeko Hambaravi | 5 554 € |
| 430 | OÜ IQ-Medical Plus Hambaravi | 5 325 € |
| 431 | Dr. Aderi Hambaravi OÜ Hambaravi | 4 945 € |
| 432 | osaühing ANTALAINEN Hambaravi | 4 258 € |
| 433 | OÜ Küüni Hambaravi Hambaravi | 3 645 € |
| 434 | OÜ Fillings & Feelings Hambaravi | 3 565 € |
| 435 | Survespets OÜ Hambaravi | 2 221 € |
| 436 | EcIdentity OÜ Hambaravi | 1 611 € |
| 437 | SAO OÜ Hambaravi | 1 000 € |
| 438 | OÜ MISTRID Hambaravi | 850 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.