Müügitulu TOP 2024 · Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus
2024. aasta majandusaasta aruannete põhjal · Allikas: äriregister
- 673 523 €Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus
- 233 499 €Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus
- 160 645 €Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus
- 150 384 €Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus
- 128 889 €Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus
- 74 704 €Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus
- 70 000 €Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus
- 56 716 €Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus
- 14 000 €Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus
- 8 025 €Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus
- 7 500 €Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus
- 4 827 €Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus
- 4 524 €Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus
- 2 566 €Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus
| # | Müügitulu | |
|---|---|---|
| 1 | Ungaro OÜ Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus | 673 523 € |
| 2 | Nordic Capital Partners OÜ Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus | 233 499 € |
| 3 | Vendedor OÜ Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus | 160 645 € |
| 4 | Tõrufond OÜ Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus | 150 384 € |
| 5 | OpenGate Technology OÜ Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus | 128 889 € |
| 6 | Wedmiss OÜ Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus | 74 704 € |
| 7 | Cardprom OÜ Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus | 70 000 € |
| 8 | Progress Trading and Marketing PTM OÜ Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus | 56 716 € |
| 9 | Physitect OÜ Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus | 14 000 € |
| 10 | streamline ventures OÜ Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus | 8 025 € |
| 11 | Olwry group OÜ Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus | 7 500 € |
| 12 | Memetic Research OÜ Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus | 4 827 € |
| 13 | osaühing ABREKID Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus | 4 524 € |
| 14 | Personaliosakond OÜ Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus | 2 566 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.