Müügitulu TOP 2023 · Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
209 ettevõtet 2023. aasta aruannete põhjal · Allikas: majandusaasta aruanded
- 322 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 202Two Dots OÜ300 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 203OÜ hankos280 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 204Cumnature OÜ262 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 174 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
- 135 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 112 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
- 74 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 38 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
| # | Müügitulu | |
|---|---|---|
| 201 | MDKA Ekspress OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 322 € |
| 202 | Two Dots OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 300 € |
| 203 | OÜ hankos Spordi- ja jõusaalide tegevus | 280 € |
| 204 | Cumnature OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 262 € |
| 205 | Love of Sports OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | 174 € |
| 206 | Soulfitness OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 135 € |
| 207 | Private Gym OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | 112 € |
| 208 | OÜ Central Sport Spordi- ja jõusaalide tegevus | 74 € |
| 209 | JumpBrasil Workout OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | 38 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.