Müügitulu TOP 2022 · Spordiklubide tegevus
2022. aasta majandusaasta aruannete põhjal · Allikas: äriregister
- 246 696 €Spordiklubide tegevus
- 110 140 €Spordiklubide tegevus
- 87 182 €Spordiklubide tegevus
- 39 350 €Spordiklubide tegevus
- 34 020 €Spordiklubide tegevus
- 17 399 €Spordiklubide tegevus
- 16 917 €Spordiklubide tegevus
- 16 762 €Spordiklubide tegevus
- 13 006 €Spordiklubide tegevus
- 11 172 €Spordiklubide tegevus
- 10 865 €Spordiklubide tegevus
- 10 760 €Spordiklubide tegevus
- 9 518 €Spordiklubide tegevus
- 7 576 €Spordiklubide tegevus
- 7 435 €Spordiklubide tegevus
- 7 362 €Spordiklubide tegevus
- 6 288 €Spordiklubide tegevus
- 18CFBP OÜ6 180 €Spordiklubide tegevus
- 6 173 €Spordiklubide tegevus
- 5 606 €Spordiklubide tegevus
- 4 995 €Spordiklubide tegevus
- 4 633 €Spordiklubide tegevus
- 3 576 €Spordiklubide tegevus
- 2 968 €Spordiklubide tegevus
- 669 €Spordiklubide tegevus
- 600 €Spordiklubide tegevus
- 500 €Spordiklubide tegevus
| # | Müügitulu | |
|---|---|---|
| 1 | Pace Motorsport Estonia OÜ Spordiklubide tegevus | 246 696 € |
| 2 | CFK OÜ Spordiklubide tegevus | 110 140 € |
| 3 | Osaühing Art of Living Education Spordiklubide tegevus | 87 182 € |
| 4 | HRS INVEST OÜ Spordiklubide tegevus | 39 350 € |
| 5 | TÄHEMAA OÜ Spordiklubide tegevus | 34 020 € |
| 6 | Fitbook OÜ Spordiklubide tegevus | 17 399 € |
| 7 | KHNUTRIFIT OÜ Spordiklubide tegevus | 16 917 € |
| 8 | OÜ BoxingEnergySystem Spordiklubide tegevus | 16 762 € |
| 9 | Martialsports OÜ Spordiklubide tegevus | 13 006 € |
| 10 | Benestante OÜ Spordiklubide tegevus | 11 172 € |
| 11 | OÜ TANTSUSTAARID Spordiklubide tegevus | 10 865 € |
| 12 | Mass Invest OÜ Spordiklubide tegevus | 10 760 € |
| 13 | SIRIS GYM OÜ Spordiklubide tegevus | 9 518 € |
| 14 | Aquafitness OÜ Spordiklubide tegevus | 7 576 € |
| 15 | MLTREENING MOTIONS OÜ Spordiklubide tegevus | 7 435 € |
| 16 | Plaan DL OÜ Spordiklubide tegevus | 7 362 € |
| 17 | KR Cooking OÜ Spordiklubide tegevus | 6 288 € |
| 18 | CFBP OÜ Spordiklubide tegevus | 6 180 € |
| 19 | Kuressaare Padeliväljakud OÜ Spordiklubide tegevus | 6 173 € |
| 20 | Kahepuudane OÜ Spordiklubide tegevus | 5 606 € |
| 21 | OÜ RV DANCE Spordiklubide tegevus | 4 995 € |
| 22 | Mustang Services OÜ Spordiklubide tegevus | 4 633 € |
| 23 | Veilin OÜ Spordiklubide tegevus | 3 576 € |
| 24 | OÜ Voimann Spordiklubide tegevus | 2 968 € |
| 25 | Apodemus OÜ Spordiklubide tegevus | 669 € |
| 26 | Lähte United OÜ Spordiklubide tegevus | 600 € |
| 27 | TrekGnar Consult OÜ Spordiklubide tegevus | 500 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.