Müügitulu TOP 2022 · Muu loomakasvatus
2022. aasta majandusaasta aruannete põhjal · Allikas: äriregister
- 160 447 €Muu loomakasvatus
- 124 255 €Muu loomakasvatus
- 106 515 €Muu loomakasvatus
- 26 662 €Muu loomakasvatus
- 22 984 €Muu loomakasvatus
- 21 727 €Muu loomakasvatus
- 16 012 €Muu loomakasvatus
- 13 310 €Muu loomakasvatus
- 10 800 €Muu loomakasvatus
- 8 014 €Muu loomakasvatus
- 7 739 €Muu loomakasvatus
- 7 294 €Muu loomakasvatus
- 7 230 €Muu loomakasvatus
- 5 578 €Muu loomakasvatus
- 15MCO OÜ5 300 €Muu loomakasvatus
- 5 128 €Muu loomakasvatus
- 17UTTI OÜ5 048 €Muu loomakasvatus
- 4 205 €Muu loomakasvatus
- 2 700 €Muu loomakasvatus
- 1 095 €Muu loomakasvatus
- 285 €Muu loomakasvatus
- 275 €Muu loomakasvatus
- 214 €Muu loomakasvatus
- 83 €Muu loomakasvatus
| # | Müügitulu | |
|---|---|---|
| 1 | AT SAGA SERVICE OÜ Muu loomakasvatus | 160 447 € |
| 2 | Osaühing Taimgrupp Muu loomakasvatus | 124 255 € |
| 3 | OÜ Kelmiküla Muu loomakasvatus | 106 515 € |
| 4 | Eesti Loomade Klubi IKU OÜ Muu loomakasvatus | 26 662 € |
| 5 | Farmstone OÜ Muu loomakasvatus | 22 984 € |
| 6 | OÜ Päikese mesila Muu loomakasvatus | 21 727 € |
| 7 | Dilina Royal OÜ Muu loomakasvatus | 16 012 € |
| 8 | OÜ 100kg Muu loomakasvatus | 13 310 € |
| 9 | Tembuland OÜ Muu loomakasvatus | 10 800 € |
| 10 | Rosenstar OÜ Muu loomakasvatus | 8 014 € |
| 11 | Allika Koertehoid OÜ Muu loomakasvatus | 7 739 € |
| 12 | Männiku Ussitalu OÜ Muu loomakasvatus | 7 294 € |
| 13 | OSAÜHING VIZAVI KINNISVARA Muu loomakasvatus | 7 230 € |
| 14 | Ülenurme valvekoerte OÜ Muu loomakasvatus | 5 578 € |
| 15 | MCO OÜ Muu loomakasvatus | 5 300 € |
| 16 | VESKIMÄE VK OÜ Muu loomakasvatus | 5 128 € |
| 17 | UTTI OÜ Muu loomakasvatus | 5 048 € |
| 18 | Tähekoer OÜ Muu loomakasvatus | 4 205 € |
| 19 | Osaühing IUVO Muu loomakasvatus | 2 700 € |
| 20 | NAMVAM OÜ Muu loomakasvatus | 1 095 € |
| 21 | Dilfactor OÜ Muu loomakasvatus | 285 € |
| 22 | Annikafarm OÜ Muu loomakasvatus | 275 € |
| 23 | OÜ Nurmsalu talu Muu loomakasvatus | 214 € |
| 24 | OÜ Katalea Muu loomakasvatus | 83 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.