Müügitulu TOP 2021 · Valdusfirmade tegevus
2021. aasta majandusaasta aruannete põhjal · Allikas: äriregister
- 1 103 085 €Valdusfirmade tegevus
- 745 207 €Valdusfirmade tegevus
- 629 461 €Valdusfirmade tegevus
- 599 000 €Valdusfirmade tegevus
- 379 600 €Valdusfirmade tegevus
- 274 565 €Valdusfirmade tegevus
- 236 091 €Valdusfirmade tegevus
- 180 000 €Valdusfirmade tegevus
- 179 590 €Valdusfirmade tegevus
- 150 000 €Valdusfirmade tegevus
- 63 200 €Valdusfirmade tegevus
- 12Vasja OÜ49 840 €Valdusfirmade tegevus
- 40 500 €Valdusfirmade tegevus
- 40 000 €Valdusfirmade tegevus
- 15HCSTC OÜ34 060 €Valdusfirmade tegevus
- 32 200 €Valdusfirmade tegevus
- 28 653 €Valdusfirmade tegevus
- 23 532 €Valdusfirmade tegevus
- 21 946 €Valdusfirmade tegevus
- 19 876 €Valdusfirmade tegevus
- 18 120 €Valdusfirmade tegevus
- 17 000 €Valdusfirmade tegevus
- 15 520 €Valdusfirmade tegevus
- 12 227 €Valdusfirmade tegevus
- 10 000 €Valdusfirmade tegevus
- 5 058 €Valdusfirmade tegevus
- 5 000 €Valdusfirmade tegevus
- 4 300 €Valdusfirmade tegevus
- 4 000 €Valdusfirmade tegevus
- 3 900 €Valdusfirmade tegevus
- 3 610 €Valdusfirmade tegevus
- 2 900 €Valdusfirmade tegevus
- 2 574 €Valdusfirmade tegevus
- 2 000 €Valdusfirmade tegevus
- 1 875 €Valdusfirmade tegevus
- 1 600 €Valdusfirmade tegevus
- 1 530 €Valdusfirmade tegevus
- 530 €Valdusfirmade tegevus
- 448 €Valdusfirmade tegevus
- 362 €Valdusfirmade tegevus
- 350 €Valdusfirmade tegevus
- 230 €Valdusfirmade tegevus
- 150 €Valdusfirmade tegevus
- 35 €Valdusfirmade tegevus
| # | Müügitulu | |
|---|---|---|
| 1 | VESTILLY OÜ Valdusfirmade tegevus | 1 103 085 € |
| 2 | SMALLMIX OÜ Valdusfirmade tegevus | 745 207 € |
| 3 | VARSKESAN OÜ Valdusfirmade tegevus | 629 461 € |
| 4 | SNGLS Holding & Management OÜ Valdusfirmade tegevus | 599 000 € |
| 5 | OÜ WebMarketing Valdusfirmade tegevus | 379 600 € |
| 6 | Pro-Invest OÜ Valdusfirmade tegevus | 274 565 € |
| 7 | GF Ventures OÜ Valdusfirmade tegevus | 236 091 € |
| 8 | Base Cooking International OÜ Valdusfirmade tegevus | 180 000 € |
| 9 | NOR-BEL Forest OÜ Valdusfirmade tegevus | 179 590 € |
| 10 | OÜ HAWILA HOLDING Valdusfirmade tegevus | 150 000 € |
| 11 | Hakuna Matata OÜ Valdusfirmade tegevus | 63 200 € |
| 12 | Vasja OÜ Valdusfirmade tegevus | 49 840 € |
| 13 | Moonfire Holdings OÜ Valdusfirmade tegevus | 40 500 € |
| 14 | Tiesenhausen OÜ Valdusfirmade tegevus | 40 000 € |
| 15 | HCSTC OÜ Valdusfirmade tegevus | 34 060 € |
| 16 | OÜ HANILAND Valdusfirmade tegevus | 32 200 € |
| 17 | OÜ Sjoholm Valdusfirmade tegevus | 28 653 € |
| 18 | Gladeprivat Investments OÜ Valdusfirmade tegevus | 23 532 € |
| 19 | Herakles Baltic OÜ Valdusfirmade tegevus | 21 946 € |
| 20 | LAX CORPORATE OÜ Valdusfirmade tegevus | 19 876 € |
| 21 | SDD06 Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | 18 120 € |
| 22 | OÜ Seitse Samuraid Valdusfirmade tegevus | 17 000 € |
| 23 | OÜ Aldertree Valdusfirmade tegevus | 15 520 € |
| 24 | OÜ Nomaad Valdusfirmade tegevus | 12 227 € |
| 25 | ANDUNA Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | 10 000 € |
| 26 | MeaSunt OÜ Valdusfirmade tegevus | 5 058 € |
| 27 | Best Blue Solutions OÜ Valdusfirmade tegevus | 5 000 € |
| 28 | Dollarstock OÜ Valdusfirmade tegevus | 4 300 € |
| 29 | BMG Capital OÜ Valdusfirmade tegevus | 4 000 € |
| 30 | Alan Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | 3 900 € |
| 31 | Yoisho OÜ Valdusfirmade tegevus | 3 610 € |
| 32 | RS Investments OÜ Valdusfirmade tegevus | 2 900 € |
| 33 | Centene OÜ Valdusfirmade tegevus | 2 574 € |
| 34 | Romivo OÜ Valdusfirmade tegevus | 2 000 € |
| 35 | Calistex Varahaldus OÜ Valdusfirmade tegevus | 1 875 € |
| 36 | TV Online Activad OÜ Valdusfirmade tegevus | 1 600 € |
| 37 | Korrutus OÜ Valdusfirmade tegevus | 1 530 € |
| 38 | Fremato OÜ Valdusfirmade tegevus | 530 € |
| 39 | Roots Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | 448 € |
| 40 | OT Holding and Management Consulting OÜ Valdusfirmade tegevus | 362 € |
| 41 | L.M. Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | 350 € |
| 42 | MTKV Holding OÜ Valdusfirmade tegevus | 230 € |
| 43 | HZ CORP OÜ Valdusfirmade tegevus | 150 € |
| 44 | Articon Invest OÜ Valdusfirmade tegevus | 35 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.