Müügitulu TOP 2021 · Looduslike materjalide kogumine, v.a puit
2021. aasta majandusaasta aruannete põhjal · Allikas: äriregister
- 164 198 €Loodussaaduste, v.a puidu varumine
- 103 498 €Loodussaaduste, v.a puidu varumine
- 60 239 €Loodussaaduste, v.a puidu varumine
- 51 731 €Loodussaaduste, v.a puidu varumine
- 49 824 €Loodussaaduste, v.a puidu varumine
- 35 880 €Loodussaaduste, v.a puidu varumine
- 23 700 €Loodussaaduste, v.a puidu varumine
- 18 767 €Loodussaaduste, v.a puidu varumine
- 17 052 €Loodussaaduste, v.a puidu varumine
- 10 222 €Loodussaaduste, v.a puidu varumine
- 8 630 €Loodussaaduste, v.a puidu varumine
- 4 415 €Loodussaaduste, v.a puidu varumine
- 2 044 €Loodussaaduste, v.a puidu varumine
- 1 607 €Loodussaaduste, v.a puidu varumine
- 356 €Looduslike materjalide kogumine, v.a puit
- 30 €Looduslike materjalide kogumine, v.a puit
| # | Müügitulu | |
|---|---|---|
| 1 | AAP Forest OÜ Loodussaaduste, v.a puidu varumine | 164 198 € |
| 2 | Tigranes OÜ Loodussaaduste, v.a puidu varumine | 103 498 € |
| 3 | SWAN OÜ Loodussaaduste, v.a puidu varumine | 60 239 € |
| 4 | osaühing VESAN Loodussaaduste, v.a puidu varumine | 51 731 € |
| 5 | Savast OÜ Loodussaaduste, v.a puidu varumine | 49 824 € |
| 6 | Forest Berry OÜ Loodussaaduste, v.a puidu varumine | 35 880 € |
| 7 | Linnusilmapuu OÜ Loodussaaduste, v.a puidu varumine | 23 700 € |
| 8 | Pajuleht OÜ Loodussaaduste, v.a puidu varumine | 18 767 € |
| 9 | OÜ Mallast Mesi Loodussaaduste, v.a puidu varumine | 17 052 € |
| 10 | Kuusiku Õnnetalu OÜ Loodussaaduste, v.a puidu varumine | 10 222 € |
| 11 | Massu Rooplaat OÜ Loodussaaduste, v.a puidu varumine | 8 630 € |
| 12 | FarmShop OÜ Loodussaaduste, v.a puidu varumine | 4 415 € |
| 13 | Vesimünt OÜ Loodussaaduste, v.a puidu varumine | 2 044 € |
| 14 | osaühing Abroonia Loodussaaduste, v.a puidu varumine | 1 607 € |
| 15 | Taimevägi OÜ Looduslike materjalide kogumine, v.a puit | 356 € |
| 16 | Marju Marjad OÜ Looduslike materjalide kogumine, v.a puit | 30 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.