Müügitulu TOP 2019 · Mootorsõidukite tootmine
2019. aasta majandusaasta aruannete põhjal · Allikas: äriregister
- 4 913 155 €Mootorsõidukite tootmine
- 3 952 510 €Mootorsõidukite tootmine
- 2 339 376 €Mootorsõidukite tootmine
- 401 612 €Mootorsõidukite tootmine
- 235 663 €Mootorsõidukite tootmine
- 55 800 €Mootorsõidukite tootmine
- 52 282 €Mootorsõidukite tootmine
- 32 742 €Mootorsõidukite tootmine
- 3 611 €Mootorsõidukite tootmine
- 1 535 €Mootorsõidukite tootmine
| # | Müügitulu | |
|---|---|---|
| 1 | Avestark OÜ Mootorsõidukite tootmine | 4 913 155 € |
| 2 | Profile Vehicles Baltic Osaühing Mootorsõidukite tootmine | 3 952 510 € |
| 3 | Silwi Autoehituse OÜ Mootorsõidukite tootmine | 2 339 376 € |
| 4 | VR Rebuilding OÜ Mootorsõidukite tootmine | 401 612 € |
| 5 | Audiofookus osaühing Mootorsõidukite tootmine | 235 663 € |
| 6 | Kalmar Automotive OÜ Mootorsõidukite tootmine | 55 800 € |
| 7 | JOGIT OÜ Mootorsõidukite tootmine | 52 282 € |
| 8 | OSAÜHING OKKERVILL Mootorsõidukite tootmine | 32 742 € |
| 9 | ESTfield OÜ Mootorsõidukite tootmine | 3 611 € |
| 10 | Osaühing OLDEREX Mootorsõidukite tootmine | 1 535 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.