Müügitulu TOP 2019 · Elektriliste ja mitte elektriliste valgustite tootmine
2019. aasta majandusaasta aruannete põhjal · Allikas: äriregister
- 4 505 174 €Valgustusseadmete tootmine
- 1 948 063 €Valgustusseadmete tootmine
- 1 153 519 €Valgustusseadmete tootmine
- 1 130 393 €Valgustusseadmete tootmine
- 989 876 €Valgustusseadmete tootmine
- 665 934 €Valgustusseadmete tootmine
- 434 413 €Valgustusseadmete tootmine
- 426 374 €Valgustusseadmete tootmine
- 326 742 €Valgustusseadmete tootmine
- 316 551 €Valgustusseadmete tootmine
- 198 360 €Valgustusseadmete tootmine
- 175 943 €Valgustusseadmete tootmine
- 128 334 €Valgustusseadmete tootmine
- 14OÜ Keha393 926 €Valgustusseadmete tootmine
- 81 061 €Valgustusseadmete tootmine
- 72 987 €Valgustusseadmete tootmine
- 45 693 €Valgustusseadmete tootmine
- 333 €Valgustusseadmete tootmine
| # | Müügitulu | |
|---|---|---|
| 1 | AS Pedrobeat Valgustusseadmete tootmine | 4 505 174 € |
| 2 | Luminec OÜ Valgustusseadmete tootmine | 1 948 063 € |
| 3 | ROSAVERDE OÜ Valgustusseadmete tootmine | 1 153 519 € |
| 4 | Osaühing Liisbet Tukat Valgustusseadmete tootmine | 1 130 393 € |
| 5 | JAA Disaini OÜ Valgustusseadmete tootmine | 989 876 € |
| 6 | TAKTON OÜ Valgustusseadmete tootmine | 665 934 € |
| 7 | Digital Property OÜ Valgustusseadmete tootmine | 434 413 € |
| 8 | 4ROOM OÜ Valgustusseadmete tootmine | 426 374 € |
| 9 | Inkwell Design OÜ Valgustusseadmete tootmine | 326 742 € |
| 10 | OSAÜHING LEETBERGI GRUPP Valgustusseadmete tootmine | 316 551 € |
| 11 | SERLONEX INVEST OÜ Valgustusseadmete tootmine | 198 360 € |
| 12 | Neoonreklaam OÜ Valgustusseadmete tootmine | 175 943 € |
| 13 | OverLED OÜ Valgustusseadmete tootmine | 128 334 € |
| 14 | OÜ Keha3 Valgustusseadmete tootmine | 93 926 € |
| 15 | Osaühing SMELTA Valgustusseadmete tootmine | 81 061 € |
| 16 | Osaühing Seos Valgustus Valgustusseadmete tootmine | 72 987 € |
| 17 | LAKALUK OÜ Valgustusseadmete tootmine | 45 693 € |
| 18 | Osaühing GREMYLUX Valgustusseadmete tootmine | 333 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.