Müügitulu TOP 2019 · Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
2019. aasta majandusaasta aruannete põhjal · Allikas: äriregister
- 2 610 756 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 399 112 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 239 283 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 231 911 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 50 097 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 37 222 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 16 743 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 15 299 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 12 195 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 10 531 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 11TASI OÜ5 950 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 12Dandy OÜ1 883 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 13Sewfu OÜ1 177 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 970 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
| # | Müügitulu | |
|---|---|---|
| 1 | Osaühing Gevatex Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 2 610 756 € |
| 2 | NABO Nahktooted osaühing Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 399 112 € |
| 3 | Osaühing Lanimo Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 239 283 € |
| 4 | osaühing STALKER Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 231 911 € |
| 5 | OÜ Märss Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 50 097 € |
| 6 | Leather Design OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 37 222 € |
| 7 | osaühing Anturaž Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 16 743 € |
| 8 | Jukocute Leather Accessories OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 15 299 € |
| 9 | Jaana Trauss Design OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 12 195 € |
| 10 | Tekikoda OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 10 531 € |
| 11 | TASI OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 5 950 € |
| 12 | Dandy OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 1 883 € |
| 13 | Sewfu OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 1 177 € |
| 14 | Lathere OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 970 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas.
Teised näitajad
Andmed seisuga 13.10.2026 Allikas: äriregistri avaandmed (RIK) ja Maksu- ja Tolliameti avaandmed. Iga rea juures on majandusaasta, millest number pärineb.