Käibe TOP — viimased 12 kuud · Juuksuri- ja muu iluteenindus
Käibedeklaratsioonide käive, neli viimast kvartalit kuni 2026 III kv · Allikas: EMTA
- 257 395 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 80 966 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 53 550 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 48 367 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 36 350 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 6 903 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 6 070 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 4 357 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 695 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 566 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 323 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
| # | Käive (12 kuud) | |
|---|---|---|
| 1 | GirlsBeautyBar OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 257 395 € |
| 2 | 8 Reasons OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 80 966 € |
| 3 | Tuuletuka OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 53 550 € |
| 4 | NOVALINE GROUP OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 48 367 € |
| 5 | Fabulous and Young OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 36 350 € |
| 6 | alexha partners OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 6 903 € |
| 7 | Floreas Marketing OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 6 070 € |
| 8 | OÜ Nomar Juuksuri- ja muu iluteenindus | 4 357 € |
| 9 | BTime OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 695 € |
| 10 | Kehastuudio Haapsalu OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 566 € |
| 11 | Voisalon OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 323 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas. Käive on käibedeklaratsioonidel deklareeritud summa. Majandusaasta aruande müügitulu on eraldi näitaja.
Teised näitajad
Andmed seisuga 10.10.2026 Allikas: Maksu- ja Tolliameti avaandmed (käibedeklaratsioonid). Iga rea juures on kvartal, milleni viimase 12 kuu käive on arvestatud.