Käibe TOP — viimased 12 kuud · Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
Käibedeklaratsioonide käive, neli viimast kvartalit kuni 2026 III kv · Allikas: EMTA
- 23 434 481 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 8 780 859 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 7 088 720 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 561 456 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 541 516 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 317 089 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 313 248 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 294 584 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 293 207 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 245 348 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 237 787 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 201 960 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 184 089 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 120 097 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 108 973 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 105 997 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 89 516 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 81 328 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 79 218 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 73 869 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 69 578 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 69 124 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 23KRahu OÜ57 479 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 56 758 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 50 631 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 47 497 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 45 415 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 45 146 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 43 503 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 43 083 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 42 208 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 40 731 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 37 785 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 37 317 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 36 925 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 36 772 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 36 700 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 36 234 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 33 250 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 19 972 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 41Jerva OÜ19 969 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 16 286 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 16 164 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 15 897 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 45JOUX OÜ14 519 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 13 092 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 12 022 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 11 936 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 10 021 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
- 7 440 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 6 812 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 6 042 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 4 252 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 2 572 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 1 641 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 1 319 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 1 287 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 436 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 300 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 124 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 22 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
| # | Käive (12 kuud) | |
|---|---|---|
| 1 | My Fitness AS Spordi- ja jõusaalide tegevus | 23 434 481 € |
| 2 | 24-7FITNESSKLUBI OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 8 780 859 € |
| 3 | Gym Eesti OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 7 088 720 € |
| 4 | Padel Industry OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 561 456 € |
| 5 | OÜ Aqva Sport Spordi- ja jõusaalide tegevus | 541 516 € |
| 6 | OÜ Kastani Fitness Spordi- ja jõusaalide tegevus | 317 089 € |
| 7 | KIVI CLIMBING OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 313 248 € |
| 8 | Jukorik OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 294 584 € |
| 9 | Tervise ja Spordi Edendamise Selts Spordi- ja jõusaalide tegevus | 293 207 € |
| 10 | Spordiklubi Tark Ei Torma OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 245 348 € |
| 11 | Padel3000 OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 237 787 € |
| 12 | STRONG Dome Home OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 201 960 € |
| 13 | Reach Fitness OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 184 089 € |
| 14 | OÜ hankos Spordi- ja jõusaalide tegevus | 120 097 € |
| 15 | Strong, Balanced & Smart OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 108 973 € |
| 16 | Via Fitness OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 105 997 € |
| 17 | Asko treeningud OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 89 516 € |
| 18 | Acticade OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 81 328 € |
| 19 | MTÜ JÕUSPORT Spordi- ja jõusaalide tegevus | 79 218 € |
| 20 | Crossecco OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 73 869 € |
| 21 | Osaühing Levadia-Trans Spordi- ja jõusaalide tegevus | 69 578 € |
| 22 | Oakridge OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 69 124 € |
| 23 | KRahu OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 57 479 € |
| 24 | Visible Feels OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 56 758 € |
| 25 | Posture correction OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 50 631 € |
| 26 | Naya Stuudio OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 47 497 € |
| 27 | Hackfit OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 45 415 € |
| 28 | osaühing SALARI Spordi- ja jõusaalide tegevus | 45 146 € |
| 29 | Kehale Pai OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 43 503 € |
| 30 | Osaühing Rabav Rüht Spordi- ja jõusaalide tegevus | 43 083 € |
| 31 | Bruyne OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 42 208 € |
| 32 | OÜ Lifefit Spordi- ja jõusaalide tegevus | 40 731 € |
| 33 | OÜ Olliina Spordi- ja jõusaalide tegevus | 37 785 € |
| 34 | Kaia Kehakool OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 37 317 € |
| 35 | Lozina Fitness OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 36 925 € |
| 36 | FitMas OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 36 772 € |
| 37 | Joogaruum OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 36 700 € |
| 38 | Tõnismäe Stuudio OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 36 234 € |
| 39 | KOOR Project OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 33 250 € |
| 40 | Ronimiskeskus OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 19 972 € |
| 41 | Jerva OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 19 969 € |
| 42 | REBANE OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 16 286 € |
| 43 | Queens Studio OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 16 164 € |
| 44 | Mind and Motion OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 15 897 € |
| 45 | JOUX OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 14 519 € |
| 46 | TrenniPesa OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 13 092 € |
| 47 | Fitness Family OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 12 022 € |
| 48 | Alilinker OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 11 936 € |
| 49 | Private Gym OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | 10 021 € |
| 50 | Kehatreener OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 7 440 € |
| 51 | Starbee OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 6 812 € |
| 52 | MTÜ UUESALU TREENINGSTUUDIO Spordi- ja jõusaalide tegevus | 6 042 € |
| 53 | BodyChill OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 4 252 € |
| 54 | Cloud9Stuudio OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 2 572 € |
| 55 | Desjatski powerlifting MTÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 1 641 € |
| 56 | AM treening OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 1 319 € |
| 57 | Corevia Consulting OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 1 287 € |
| 58 | Discgolfin OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 436 € |
| 59 | MoveDesign OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 300 € |
| 60 | Shakti OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 124 € |
| 61 | IVK Fitness OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 22 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas. Käive on käibedeklaratsioonidel deklareeritud summa. Majandusaasta aruande müügitulu on eraldi näitaja.
Teised näitajad
Andmed seisuga 10.10.2026 Allikas: Maksu- ja Tolliameti avaandmed (käibedeklaratsioonid). Iga rea juures on kvartal, milleni viimase 12 kuu käive on arvestatud.