Käibe TOP — viimased 12 kuud · Spordiklubide tegevus
Käibedeklaratsioonide käive, neli viimast kvartalit kuni 2026 III kv · Allikas: EMTA
- 660 304 €Spordiklubide tegevus
- 269 243 €Spordiklubide tegevus
- 248 330 €Spordiklubide tegevus
- 232 212 €Spordiklubide tegevus
- 225 874 €Spordiklubide tegevus
- 178 067 €Spordiklubide tegevus
- 140 069 €Spordiklubide tegevus
- 136 747 €Spordiklubide tegevus
- 111 240 €Spordiklubide tegevus
- 93 423 €Spordiklubide tegevus
- 11CFit OÜ81 649 €Spordiklubide tegevus
- 12CFK OÜ55 627 €Spordiklubide tegevus
- 46 988 €Spordiklubide tegevus
- 44 047 €Spordiklubide tegevus
- 34 570 €Spordiklubide tegevus
- 29 406 €Spordiklubide tegevus
- 29 045 €Spordiklubide tegevus
- 26 129 €Spordiklubide tegevus
- 25 545 €Spordiklubide tegevus
- 17 864 €Spordiklubide tegevus
- 15 139 €Spordiklubide tegevus
- 14 340 €Spordiklubide tegevus
- 12 747 €Spordiklubide tegevus
- 11 812 €Spordiklubide tegevus
- 11 686 €Spordiklubide tegevus
- 26MTÜ CFR11 515 €Spordiklubide tegevus
- 10 231 €Spordiklubide tegevus
- 9 526 €Spordiklubide tegevus
- 8 228 €Spordiklubide tegevus
- 7 764 €Spordiklubide tegevus
- 7 121 €Spordiklubide tegevus
- 5 806 €Spordiklubide tegevus
- 4 884 €Spordiklubide tegevus
- 1 000 €Spordiklubide tegevus
- 323 €Spordiklubide tegevus
- 300 €Spordiklubide tegevus
| # | Käive (12 kuud) | |
|---|---|---|
| 1 | Mittetulundusühing Jalgpallikool Tammeka Spordiklubide tegevus | 660 304 € |
| 2 | Mittetulundusühing Pärnu Võrkpalliklubi Spordiklubide tegevus | 269 243 € |
| 3 | Pärnu Jahtklubi Spordiklubide tegevus | 248 330 € |
| 4 | mittetulundusühing Saaremaa Ralli Spordiklubide tegevus | 232 212 € |
| 5 | Sihtasutus Märjamaa Valla Spordikeskus Spordiklubide tegevus | 225 874 € |
| 6 | MLTREENING MOTIONS OÜ Spordiklubide tegevus | 178 067 € |
| 7 | OÜ Padelstar K6 Spordiklubide tegevus | 140 069 € |
| 8 | Osaühing Art of Living Education Spordiklubide tegevus | 136 747 € |
| 9 | Eesti Maaülikooli Spordiklubi Spordiklubide tegevus | 111 240 € |
| 10 | Spordiklubi Pärnu Kahe Silla Klubi Spordiklubide tegevus | 93 423 € |
| 11 | CFit OÜ Spordiklubide tegevus | 81 649 € |
| 12 | CFK OÜ Spordiklubide tegevus | 55 627 € |
| 13 | Spordiklubi Viraaž Spordiklubide tegevus | 46 988 € |
| 14 | Jalgpalliklubi "Lootos" Spordiklubide tegevus | 44 047 € |
| 15 | Pace Motorsport Estonia OÜ Spordiklubide tegevus | 34 570 € |
| 16 | AUDENTESE SPORDIKLUBI Spordiklubide tegevus | 29 406 € |
| 17 | Pikad Sokid OÜ Spordiklubide tegevus | 29 045 € |
| 18 | Mittetulundusühing S.M.A. Racing Spordiklubide tegevus | 26 129 € |
| 19 | Hundiaugu Spordiklubi Spordiklubide tegevus | 25 545 € |
| 20 | Kuressaare Padeliväljakud OÜ Spordiklubide tegevus | 17 864 € |
| 21 | RAKVERE VÕRKPALLIKLUBI Spordiklubide tegevus | 15 139 € |
| 22 | MTÜ 998 Purjetajate Selts Spordiklubide tegevus | 14 340 € |
| 23 | HRS INVEST OÜ Spordiklubide tegevus | 12 747 € |
| 24 | SIRIS GYM OÜ Spordiklubide tegevus | 11 812 € |
| 25 | MTÜ Narva-Jõesuu Jahtklubi Spordiklubide tegevus | 11 686 € |
| 26 | MTÜ CFR Spordiklubide tegevus | 11 515 € |
| 27 | MTÜ Saare Padel Spordiklubide tegevus | 10 231 € |
| 28 | Spordiklubi VELO Spordiklubide tegevus | 9 526 € |
| 29 | Laulasmaa Padel OÜ Spordiklubide tegevus | 8 228 € |
| 30 | Unbroken Fitness OÜ Spordiklubide tegevus | 7 764 € |
| 31 | HRC Eesti Racing Team MTÜ Spordiklubide tegevus | 7 121 € |
| 32 | Tellus Racing Spordiklubide tegevus | 5 806 € |
| 33 | MTÜ City Yoga Stuudio Spordiklubide tegevus | 4 884 € |
| 34 | Tallinna Spordiselts Kalev Spordiklubide tegevus | 1 000 € |
| 35 | Klubi Cycling Tartu Spordiklubide tegevus | 323 € |
| 36 | Võitluskunstnik OÜ Spordiklubide tegevus | 300 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas. Käive on käibedeklaratsioonidel deklareeritud summa. Majandusaasta aruande müügitulu on eraldi näitaja.
Teised näitajad
Andmed seisuga 10.10.2026 Allikas: Maksu- ja Tolliameti avaandmed (käibedeklaratsioonid). Iga rea juures on kvartal, milleni viimase 12 kuu käive on arvestatud.