Käibe TOP — viimased 12 kuud · Tantsukoolide tegevus
Käibedeklaratsioonide käive, neli viimast kvartalit kuni 2026 III kv · Allikas: EMTA
- 235 204 €Tantsuõpe
- 162 292 €Tantsuõpe
- 137 008 €Tantsuõpe
- 70 542 €Tantsuõpe
- 19 244 €Tantsuõpe
- 12 746 €Tantsuõpe
- 9 784 €Tantsuõpe
- 5 550 €Tantsuõpe
- 4 386 €Tantsuõpe
- 212 €Tantsuõpe
| # | Käive (12 kuud) | |
|---|---|---|
| 1 | Deesse Studio OÜ Tantsuõpe | 235 204 € |
| 2 | HIGHTRIBE OÜ Tantsuõpe | 162 292 € |
| 3 | JustDanceCenter OÜ Tantsuõpe | 137 008 € |
| 4 | MTÜ Stuudio dotE Tantsuõpe | 70 542 € |
| 5 | Mandarin Plus OÜ Tantsuõpe | 19 244 € |
| 6 | Tantsumeka OÜ Tantsuõpe | 12 746 € |
| 7 | K.Ideas OÜ Tantsuõpe | 9 784 € |
| 8 | OÜ Tennokese Tantsuõpe | 5 550 € |
| 9 | LEOSTUDIO OÜ Tantsuõpe | 4 386 € |
| 10 | Chanette OÜ Tantsuõpe | 212 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas. Käive on käibedeklaratsioonidel deklareeritud summa. Majandusaasta aruande müügitulu on eraldi näitaja.
Teised näitajad
Andmed seisuga 10.10.2026 Allikas: Maksu- ja Tolliameti avaandmed (käibedeklaratsioonid). Iga rea juures on kvartal, milleni viimase 12 kuu käive on arvestatud.