Käibe TOP — viimased 12 kuud · Muusika- ja kunstikoolitus
Käibedeklaratsioonide käive, neli viimast kvartalit kuni 2026 III kv · Allikas: EMTA
- 139 781 €Muusika- ja kunstiõpe
- 62 128 €Muusika- ja kunstiõpe
- 59 617 €Muusika- ja kunstiõpe
- 57 420 €Muusika- ja kunstiõpe
- 38 126 €Muusika- ja kunstiõpe
- 23 916 €Muusika- ja kunstiõpe
- 23 236 €Muusika- ja kunstiõpe
- 18 903 €Muusika- ja kunstiõpe
- 16 989 €Muusika- ja kunstiõpe
- 13 277 €Muusika- ja kunstiõpe
- 13 252 €Muusika- ja kunstiõpe
- 12 799 €Muusika- ja kunstiõpe
- 12 704 €Muusika- ja kunstiõpe
- 7 300 €Muusika- ja kunstiõpe
- 4 284 €Muusika- ja kunstiõpe
- 4 178 €Muusika- ja kunstiõpe
- 617 €Muusika- ja kunstiõpe
| # | Käive (12 kuud) | |
|---|---|---|
| 1 | osaühing Arsis Muusika- ja kunstiõpe | 139 781 € |
| 2 | Mittetulundusühing Rakvere Loovuskool Muusika- ja kunstiõpe | 62 128 € |
| 3 | OÜ Felice Muusika- ja kunstiõpe | 59 617 € |
| 4 | Disaini ja Kunsti Keskus Osaühing Muusika- ja kunstiõpe | 57 420 € |
| 5 | Premium Sound OÜ Muusika- ja kunstiõpe | 38 126 € |
| 6 | Ööoja OÜ Muusika- ja kunstiõpe | 23 916 € |
| 7 | Sinine ring OÜ Muusika- ja kunstiõpe | 23 236 € |
| 8 | Messerschmidt OÜ Muusika- ja kunstiõpe | 18 903 € |
| 9 | Audiotom OÜ Muusika- ja kunstiõpe | 16 989 € |
| 10 | Mittetulundusühing WAF Muusika- ja kunstiõpe | 13 277 € |
| 11 | Kreiter Group OÜ Muusika- ja kunstiõpe | 13 252 € |
| 12 | Guitarium OÜ Muusika- ja kunstiõpe | 12 799 € |
| 13 | OÜ Päikesemuusika Muusika- ja kunstiõpe | 12 704 € |
| 14 | LAVAINIMESED OÜ Muusika- ja kunstiõpe | 7 300 € |
| 15 | TalentoMusic OÜ Muusika- ja kunstiõpe | 4 284 € |
| 16 | Audio Wizzards OÜ Muusika- ja kunstiõpe | 4 178 € |
| 17 | Tallinna Muusikakool Muusika- ja kunstiõpe | 617 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas. Käive on käibedeklaratsioonidel deklareeritud summa. Majandusaasta aruande müügitulu on eraldi näitaja.
Teised näitajad
Andmed seisuga 10.10.2026 Allikas: Maksu- ja Tolliameti avaandmed (käibedeklaratsioonid). Iga rea juures on kvartal, milleni viimase 12 kuu käive on arvestatud.