Käibe TOP — viimased 12 kuud · Huvikoolitus
Käibedeklaratsioonide käive, neli viimast kvartalit kuni 2026 III kv · Allikas: EMTA
- 78 107 €Kunsti- ja kultuuriõpe
- 64 317 €Kunsti- ja kultuuriõpe
- 59 279 €Kunsti- ja kultuuriõpe
- 30 943 €Kunsti- ja kultuuriõpe
- 24 380 €Kunsti- ja kultuuriõpe
- 17 050 €Kunsti- ja kultuuriõpe
- 16 196 €Kunsti- ja kultuuriõpe
- 3 379 €Kunsti- ja kultuuriõpe
- 2 000 €Kunsti- ja kultuuriõpe
- 1 220 €Kunsti- ja kultuuriõpe
- 614 €Kunsti- ja kultuuriõpe
- 500 €Kunsti- ja kultuuriõpe
- 333 €Kunsti- ja kultuuriõpe
- 83 €Huvikoolitus
| # | Käive (12 kuud) | |
|---|---|---|
| 1 | ENSKIED OÜ Kunsti- ja kultuuriõpe | 78 107 € |
| 2 | Villi Nõmmiku Erahuvikool OÜ Kunsti- ja kultuuriõpe | 64 317 € |
| 3 | Optimum semper OÜ Kunsti- ja kultuuriõpe | 59 279 € |
| 4 | Tallinna Jalgpallikool LEGION Kunsti- ja kultuuriõpe | 30 943 € |
| 5 | Osaühing Muusikakool Rajaots Kunsti- ja kultuuriõpe | 24 380 € |
| 6 | OÜ Greenside Kunsti- ja kultuuriõpe | 17 050 € |
| 7 | Mittetulundusühing Saunja Koolitus Kunsti- ja kultuuriõpe | 16 196 € |
| 8 | Babelhouse OÜ Kunsti- ja kultuuriõpe | 3 379 € |
| 9 | Loovtund OÜ Kunsti- ja kultuuriõpe | 2 000 € |
| 10 | RAUDLAEVA MAJA Mittetulundusühing Kunsti- ja kultuuriõpe | 1 220 € |
| 11 | OÜ Ökohipi Kunsti- ja kultuuriõpe | 614 € |
| 12 | Tallinna Tondiraba Huvikool Kunsti- ja kultuuriõpe | 500 € |
| 13 | Mittetulundusühing Maarjaläte Kunsti- ja kultuuriõpe | 333 € |
| 14 | Enesekindluse Koolitused OÜ Huvikoolitus | 83 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas. Käive on käibedeklaratsioonidel deklareeritud summa. Majandusaasta aruande müügitulu on eraldi näitaja.
Teised näitajad
Andmed seisuga 10.10.2026 Allikas: Maksu- ja Tolliameti avaandmed (käibedeklaratsioonid). Iga rea juures on kvartal, milleni viimase 12 kuu käive on arvestatud.