Käibe TOP — viimased 12 kuud · Muu majutus
Käibedeklaratsioonide käive, neli viimast kvartalit kuni 2026 III kv · Allikas: EMTA
- 1 767 176 €Muu majutus
- 1 345 325 €Muu majutus
- 722 418 €Muu majutus
- 648 797 €Muu majutus
- 434 707 €Muu majutus
- 353 674 €Muu majutus
- 351 743 €Muu majutus
- 281 482 €Muu majutus
- 141 982 €Muu majutus
- 119 063 €Muu majutus
- 105 340 €Muu majutus
- 96 300 €Muu majutus
- 91 007 €Muu majutus
- 80 645 €Muu majutus
- 55 634 €Muu majutus
- 38 686 €Muu majutus
- 35 223 €Muu majutus
- 29 648 €Muu majutus
- 26 040 €Muu majutus
- 25 821 €Muu majutus
- 25 349 €Muu majutus
- 19 125 €Muu majutus
- 18 637 €Muu majutus
- 18 113 €Muu majutus
- 17 651 €Muu majutus
- 15 595 €Muu majutus
- 27FFHI OÜ13 065 €Muu majutus
- 12 450 €Muu majutus
- 10 492 €Muu majutus
- 8 875 €Muu majutus
- 31Ainja OÜ8 634 €Muu majutus
- 7 112 €Muu majutus
- 7 110 €Muu majutus
- 5 139 €Muu majutus
- 4 900 €Muu majutus
- 4 600 €Muu majutus
- 3 302 €Muu majutus
- 3 056 €Muu majutus
- 2 105 €Muu majutus
- 1 520 €Muu majutus
- 1 452 €Muu majutus
- 1 365 €Muu majutus
- 1 250 €Muu majutus
- 1 224 €Muu majutus
- 914 €Muu majutus
- 850 €Muu majutus
- 800 €Muu majutus
- 568 €Muu majutus
- 465 €Muu majutus
- 446 €Muu majutus
- 250 €Muu majutus
- 245 €Muu majutus
- 67 €Muu majutus
| # | Käive (12 kuud) | |
|---|---|---|
| 1 | Iglupark OÜ Muu majutus | 1 767 176 € |
| 2 | OÜ Torni Hostel Muu majutus | 1 345 325 € |
| 3 | Booking.com Estonia OÜ Muu majutus | 722 418 € |
| 4 | Hiiu Heals OÜ Muu majutus | 648 797 € |
| 5 | LUMISTAL OÜ Muu majutus | 434 707 € |
| 6 | Mittetulundusühing TTÜ ÜLIÕPILASKÜLA Muu majutus | 353 674 € |
| 7 | Mittetulundusühing Dormitorium Muu majutus | 351 743 € |
| 8 | TartuKodu Majutus OÜ Muu majutus | 281 482 € |
| 9 | CasaBasilico OÜ Muu majutus | 141 982 € |
| 10 | Tilia Consulting OÜ Muu majutus | 119 063 € |
| 11 | osaühing Tanpri Muu majutus | 105 340 € |
| 12 | Capsulehostel OÜ Muu majutus | 96 300 € |
| 13 | SPLENDEO OÜ Muu majutus | 91 007 € |
| 14 | One Living OÜ Muu majutus | 80 645 € |
| 15 | Kes Aias OÜ Muu majutus | 55 634 € |
| 16 | Osaühing Matkamees Muu majutus | 38 686 € |
| 17 | Noma Grupp OÜ Muu majutus | 35 223 € |
| 18 | OÜ Loogika Muu majutus | 29 648 € |
| 19 | Reegos Holding OÜ Muu majutus | 26 040 € |
| 20 | Aegviidu Tervise- ja Puhkekeskus OÜ Muu majutus | 25 821 € |
| 21 | SmartExpress OÜ Muu majutus | 25 349 € |
| 22 | osaühing Vilcon Muu majutus | 19 125 € |
| 23 | osaühing CAVI Muu majutus | 18 637 € |
| 24 | Aura Invest OÜ Muu majutus | 18 113 € |
| 25 | Pokemajad OÜ Muu majutus | 17 651 € |
| 26 | OÜ Viive sünnipäev Muu majutus | 15 595 € |
| 27 | FFHI OÜ Muu majutus | 13 065 € |
| 28 | OMBUSpartners OÜ Muu majutus | 12 450 € |
| 29 | Murakamõisa OÜ Muu majutus | 10 492 € |
| 30 | Nuvalo OÜ Muu majutus | 8 875 € |
| 31 | Ainja OÜ Muu majutus | 8 634 € |
| 32 | OÜ Teadvel Muu majutus | 7 112 € |
| 33 | TM Apartments OÜ Muu majutus | 7 110 € |
| 34 | OÜ DIKOL GRUPP Muu majutus | 5 139 € |
| 35 | Mulgi Glämping OÜ Muu majutus | 4 900 € |
| 36 | Kõrgepalu Mõis OÜ Muu majutus | 4 600 € |
| 37 | InnerSoul OÜ Muu majutus | 3 302 € |
| 38 | Karlovaidüll OÜ Muu majutus | 3 056 € |
| 39 | OÜ Rookopli Muu majutus | 2 105 € |
| 40 | osaühing WEL-FAL Muu majutus | 1 520 € |
| 41 | Fesotex AVKV OÜ Muu majutus | 1 452 € |
| 42 | Fortuzen OÜ Muu majutus | 1 365 € |
| 43 | Glampery OÜ Muu majutus | 1 250 € |
| 44 | Veermäe&Pojad OÜ Muu majutus | 1 224 € |
| 45 | Rönne Majad OÜ Muu majutus | 914 € |
| 46 | Zelig1928 OÜ Muu majutus | 850 € |
| 47 | OSAÜHING RAMBUUR TOITLUSTUS Muu majutus | 800 € |
| 48 | Beliise OÜ Muu majutus | 568 € |
| 49 | Kulli Villa OÜ Muu majutus | 465 € |
| 50 | OÜ ReMeRo Muu majutus | 446 € |
| 51 | Kihnu Pärnamõisa OÜ Muu majutus | 250 € |
| 52 | Villa Honey OÜ Muu majutus | 245 € |
| 53 | TuningKoda OÜ Muu majutus | 67 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas. Käive on käibedeklaratsioonidel deklareeritud summa. Majandusaasta aruande müügitulu on eraldi näitaja.
Teised näitajad
Andmed seisuga 10.10.2026 Allikas: Maksu- ja Tolliameti avaandmed (käibedeklaratsioonid). Iga rea juures on kvartal, milleni viimase 12 kuu käive on arvestatud.