Käibe TOP — viimased 12 kuud · Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
Käibedeklaratsioonide käive, neli viimast kvartalit kuni 2026 III kv · Allikas: EMTA
- 2 008 800 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 363 812 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 197 283 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 39 625 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 12 029 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 3 713 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
- 1 734 €Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine
| # | Käive (12 kuud) | |
|---|---|---|
| 1 | Osaühing Gevatex Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 2 008 800 € |
| 2 | NABO Nahktooted osaühing Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 363 812 € |
| 3 | Osaühing Lanimo Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 197 283 € |
| 4 | STVENDETTA OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 39 625 € |
| 5 | osaühing Anturaž Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 12 029 € |
| 6 | Leather Design OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 3 713 € |
| 7 | Kavot Leather OÜ Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | 1 734 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas. Käive on käibedeklaratsioonidel deklareeritud summa. Majandusaasta aruande müügitulu on eraldi näitaja.
Teised näitajad
Andmed seisuga 10.10.2026 Allikas: Maksu- ja Tolliameti avaandmed (käibedeklaratsioonid). Iga rea juures on kvartal, milleni viimase 12 kuu käive on arvestatud.