Käibe TOP — viimased 12 kuud · Puu- ja köögiviljamahla tootmine
Käibedeklaratsioonide käive, neli viimast kvartalit kuni 2026 III kv · Allikas: EMTA
- 1 083 772 €Puu- ja köögiviljamahla tootmine
- 150 227 €Puu- ja köögiviljamahla tootmine
- 136 387 €Puu- ja köögiviljamahla tootmine
- 56 516 €Puu- ja köögiviljamahla tootmine
- 49 443 €Puu- ja köögiviljamahla tootmine
- 38 636 €Puu- ja köögiviljamahla tootmine
- 35 888 €Puu- ja köögiviljamahla tootmine
- 30 768 €Puu- ja köögiviljamahla tootmine
- 16 447 €Puu- ja köögiviljamahla tootmine
- 8 248 €Puu- ja köögiviljamahla tootmine
- 7 234 €Puu- ja köögiviljamahla tootmine
- 5 208 €Puu- ja köögiviljamahla tootmine
- 2 563 €Puu- ja köögiviljamahla tootmine
- 80 €Puu- ja köögiviljamahla tootmine
| # | Käive (12 kuud) | |
|---|---|---|
| 1 | Trocos Trade OÜ Puu- ja köögiviljamahla tootmine | 1 083 772 € |
| 2 | OÜ Rabafarm Puu- ja köögiviljamahla tootmine | 150 227 € |
| 3 | Ostrova Mari OÜ Puu- ja köögiviljamahla tootmine | 136 387 € |
| 4 | Mahlametsa OÜ Puu- ja köögiviljamahla tootmine | 56 516 € |
| 5 | Herbalist OÜ Puu- ja köögiviljamahla tootmine | 49 443 € |
| 6 | Nutitalu OÜ Puu- ja köögiviljamahla tootmine | 38 636 € |
| 7 | Kasevetekohin OÜ Puu- ja köögiviljamahla tootmine | 35 888 € |
| 8 | OÜ Aleksaar Puu- ja köögiviljamahla tootmine | 30 768 € |
| 9 | OÜ Wilawander Puu- ja köögiviljamahla tootmine | 16 447 € |
| 10 | Triinu Õunamahl OÜ Puu- ja köögiviljamahla tootmine | 8 248 € |
| 11 | aktsiaselts RVC Investeeringud Puu- ja köögiviljamahla tootmine | 7 234 € |
| 12 | OÜ Muhe Õun Puu- ja köögiviljamahla tootmine | 5 208 € |
| 13 | OÜ Pajujõud Puu- ja köögiviljamahla tootmine | 2 563 € |
| 14 | Auxner OÜ Puu- ja köögiviljamahla tootmine | 80 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas. Käive on käibedeklaratsioonidel deklareeritud summa. Majandusaasta aruande müügitulu on eraldi näitaja.
Teised näitajad
Andmed seisuga 10.10.2026 Allikas: Maksu- ja Tolliameti avaandmed (käibedeklaratsioonid). Iga rea juures on kvartal, milleni viimase 12 kuu käive on arvestatud.