Käibe TOP — viimased 12 kuud · Muu loomakasvatus
Käibedeklaratsioonide käive, neli viimast kvartalit kuni 2026 III kv · Allikas: EMTA
- 109 231 €Muu loomakasvatus
- 86 353 €Muu loomakasvatus
- 38 769 €Muu loomakasvatus
- 34 951 €Muu loomakasvatus
- 23 916 €Muu loomakasvatus
- 14 622 €Muu loomakasvatus
- 13 672 €Muu loomakasvatus
- 9 656 €Muu loomakasvatus
- 9 490 €Muu loomakasvatus
- 7 794 €Muu loomakasvatus
- 2 615 €Muu loomakasvatus
- 1 245 €Muu loomakasvatus
- 469 €Muu loomakasvatus
- 361 €Muu loomakasvatus
| # | Käive (12 kuud) | |
|---|---|---|
| 1 | Ökomuld Grupp OÜ Muu loomakasvatus | 109 231 € |
| 2 | OÜ Kelmiküla Muu loomakasvatus | 86 353 € |
| 3 | AT Saga Capital OÜ Muu loomakasvatus | 38 769 € |
| 4 | AT SAGA SERVICE OÜ Muu loomakasvatus | 34 951 € |
| 5 | VESKIMÄE VK OÜ Muu loomakasvatus | 23 916 € |
| 6 | OÜ Päikese mesila Muu loomakasvatus | 14 622 € |
| 7 | Farmstone OÜ Muu loomakasvatus | 13 672 € |
| 8 | Männiku Ussitalu OÜ Muu loomakasvatus | 9 656 € |
| 9 | Linnamäe Linnutalu OÜ Muu loomakasvatus | 9 490 € |
| 10 | Dilfactor OÜ Muu loomakasvatus | 7 794 € |
| 11 | RatBite OÜ Muu loomakasvatus | 2 615 € |
| 12 | Pidula Farm OÜ Muu loomakasvatus | 1 245 € |
| 13 | Osaühing Taimgrupp Muu loomakasvatus | 469 € |
| 14 | Tähekoer OÜ Muu loomakasvatus | 361 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas. Käive on käibedeklaratsioonidel deklareeritud summa. Majandusaasta aruande müügitulu on eraldi näitaja.
Teised näitajad
Andmed seisuga 10.10.2026 Allikas: Maksu- ja Tolliameti avaandmed (käibedeklaratsioonid). Iga rea juures on kvartal, milleni viimase 12 kuu käive on arvestatud.