Käibe TOP — viimased 12 kuud · Lillekasvatus
Käibedeklaratsioonide käive, neli viimast kvartalit kuni 2026 III kv · Allikas: EMTA
- 3 430 824 €Lillekasvatus
- 1 272 179 €Lillekasvatus
- 888 946 €Lillekasvatus
- 831 340 €Lillekasvatus
- 603 716 €Lillekasvatus
- 412 562 €Lillekasvatus
- 143 325 €Lillekasvatus
- 141 183 €Lillekasvatus
- 139 119 €Lillekasvatus
- 132 536 €Lillekasvatus
- 106 800 €Lillekasvatus
- 99 932 €Lillekasvatus
- 98 566 €Lillekasvatus
- 97 743 €Lillekasvatus
- 82 073 €Lillekasvatus
- 76 386 €Lillekasvatus
- 68 971 €Lillekasvatus
- 62 481 €Lillekasvatus
- 52 887 €Lillekasvatus
- 44 733 €Lillekasvatus
- 42 227 €Lillekasvatus
- 39 140 €Lillekasvatus
- 32 594 €Lillekasvatus
- 25 205 €Lillekasvatus
- 16 231 €Lillekasvatus
- 13 209 €Lillekasvatus
- 9 408 €Lillekasvatus
- 8 940 €Lillekasvatus
- 8 550 €Lillekasvatus
- 8 381 €Lillekasvatus
- 5 779 €Lillekasvatus
- 5 130 €Lillekasvatus
- 33Sõeru OÜ4 611 €Lillekasvatus
- 1 301 €Lillekasvatus
| # | Käive (12 kuud) | |
|---|---|---|
| 1 | OÜ Flores Aed Lillekasvatus | 3 430 824 € |
| 2 | OÜ Kanepi Aiand Lillekasvatus | 1 272 179 € |
| 3 | Osaühing Tootsi Aiand Lillekasvatus | 888 946 € |
| 4 | RIKETS TOOTMINE OÜ Lillekasvatus | 831 340 € |
| 5 | OÜ NURMIKO AK Lillekasvatus | 603 716 € |
| 6 | Osaühing Blave Kaubandus Lillekasvatus | 412 562 € |
| 7 | OÜ HANSER SH Lillekasvatus | 143 325 € |
| 8 | Tori Lilleaed OÜ Lillekasvatus | 141 183 € |
| 9 | Vesneri Aed OÜ Lillekasvatus | 139 119 € |
| 10 | Europlant OÜ Lillekasvatus | 132 536 € |
| 11 | Kristiine Aiandi Hulgi OÜ Lillekasvatus | 106 800 € |
| 12 | Lüganuse Lilleaed OÜ Lillekasvatus | 99 932 € |
| 13 | Osaühing Viru Haljastus Lillekasvatus | 98 566 € |
| 14 | OÜ LIIVA LILLEKASVATUS Lillekasvatus | 97 743 € |
| 15 | OSAÜHING LILLEPARUN Lillekasvatus | 82 073 € |
| 16 | Elisa Taimetare OÜ Lillekasvatus | 76 386 € |
| 17 | OÜ Rohekalda aiand Lillekasvatus | 68 971 € |
| 18 | Meerimõisa OÜ Lillekasvatus | 62 481 € |
| 19 | Marivo Lilled OÜ Lillekasvatus | 52 887 € |
| 20 | Osaühing LilleMetsad Lillekasvatus | 44 733 € |
| 21 | TALULILL OÜ Lillekasvatus | 42 227 € |
| 22 | Osaühing PEKAFLORA Lillekasvatus | 39 140 € |
| 23 | Lumiste Aiand OÜ Lillekasvatus | 32 594 € |
| 24 | Osaühing Margeter Lillekasvatus | 25 205 € |
| 25 | OÜ Jussi talu Lillekasvatus | 16 231 € |
| 26 | Aiaingel OÜ Lillekasvatus | 13 209 € |
| 27 | Metsikflora OÜ Lillekasvatus | 9 408 € |
| 28 | Nurme Aed OÜ Lillekasvatus | 8 940 € |
| 29 | OÜ Oore Aiand Lillekasvatus | 8 550 € |
| 30 | GardenBee OÜ Lillekasvatus | 8 381 € |
| 31 | Vahetare OÜ Lillekasvatus | 5 779 € |
| 32 | Osaühing ASTO Aiand Lillekasvatus | 5 130 € |
| 33 | Sõeru OÜ Lillekasvatus | 4 611 € |
| 34 | HõbeM Aed OÜ Lillekasvatus | 1 301 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas. Käive on käibedeklaratsioonidel deklareeritud summa. Majandusaasta aruande müügitulu on eraldi näitaja.
Teised näitajad
Andmed seisuga 10.10.2026 Allikas: Maksu- ja Tolliameti avaandmed (käibedeklaratsioonid). Iga rea juures on kvartal, milleni viimase 12 kuu käive on arvestatud.