Käibe TOP — viimased 12 kuud · Muude põllukultuuride kasvatus
Käibedeklaratsioonide käive, neli viimast kvartalit kuni 2026 III kv · Allikas: EMTA
- 201 871 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 201 231 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 118 965 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 117 171 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 55 996 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 53 945 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 45 973 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 45 540 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 44 508 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 34 620 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 24 301 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 23 995 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 13OÜ RMS21 959 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 20 852 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 18 582 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 15 744 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 10 223 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 8 608 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 6 402 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 4 786 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 4 152 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 1 401 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 390 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
| # | Käive (12 kuud) | |
|---|---|---|
| 1 | Kristiine Aiand OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 201 871 € |
| 2 | LINNAKSE AIANDI OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 201 231 € |
| 3 | Pajusi Mahetootmise OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 118 965 € |
| 4 | Indreku Talu OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 117 171 € |
| 5 | Greenbit Grow OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 55 996 € |
| 6 | Kalmetivälja OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 53 945 € |
| 7 | Karusaare Mahetalu Osaühing Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 45 973 € |
| 8 | Soodevahe Agro OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 45 540 € |
| 9 | Mooratsi OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 44 508 € |
| 10 | Osaühing Metak Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 34 620 € |
| 11 | PROTEI.CO OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 24 301 € |
| 12 | osaühing TOOMA TALL Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 23 995 € |
| 13 | OÜ RMS Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 21 959 € |
| 14 | Kermani Farm OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 20 852 € |
| 15 | Heiki Puukoda OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 18 582 € |
| 16 | Liivimaa Põllumajandus OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 15 744 € |
| 17 | Pajo Grain OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 10 223 € |
| 18 | Bos Taurus OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 8 608 € |
| 19 | BIRKENO OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 6 402 € |
| 20 | Tulundusühistu Emmaste Põld Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 4 786 € |
| 21 | Valso Võrse OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 4 152 € |
| 22 | Kontsu OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 1 401 € |
| 23 | OÜ AASNAEL Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 390 € |
Edetabelis on ainult need ettevõtted, kellel on see näitaja aruandes olemas. Käive on käibedeklaratsioonidel deklareeritud summa. Majandusaasta aruande müügitulu on eraldi näitaja.
Teised näitajad
Andmed seisuga 10.10.2026 Allikas: Maksu- ja Tolliameti avaandmed (käibedeklaratsioonid). Iga rea juures on kvartal, milleni viimase 12 kuu käive on arvestatud.